Fluorescencyjne, 3D, 4D, HD?

Nasza oferta to wyjątkowe t-shirty z charakterystycznymi nadrukami. Wykonane są z bardzo dobrej w jakości 100% bawełny o gramaturze 210g/m2. Koszulki wykonane są metodą sitodruku co oznacza bardzo trwały nadruk, który możemy podzielić na kilka kategorii od 3D, 4D do FHD. Czym są dane nadruki?

Druk 3D

Prawdopodobnie każdy z was słyszał i doświadczał 3D, podczas oglądania filmów 3D, rysunków 3D, otóż 3D oznacza trzy wymiary. Nadruk wykonany w tej technice nadaje ,,głębi” do obrazu, co sprawia że staje się on realistyczny, tak jakby naprawdę żył. Możecie być pewni , że koszulka z nadrukiem 3D będzie najlepszym prezentem , który ty lub osoba której kupujesz z pewnością pokocha druk 3D.

Coś więcej o 4D

4D to trójwymiarowa edycja koszulek, opracowana i udoskonalana w celu uzyskania bardziej realistycznych nadruków, dodatków 4D za pomocą takich technik jak żel nabłyszczający sprawia, że 4D jest wyjątkowe. Możesz więc być pewny, że zakupiona przez ciebie koszulka pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu.
W 4D świecą się 4 wymiary, co sprawia że wzornictwo widoczne jest w najciemniejszym miejscu – “Glows In The Dark”.

     

Co to jest FulL- HD, HD?

Pochodzi od słowa, Full High Definition” (pełna wysoka rozdzielczość)
To nazwa , która przekazuje ekskluzywność, oprócz wyjątkowości tej pracy w najlepszym wydaniu , Full-HD to połączenie specjalnych technik drukowania , w połączeniu z nowoczesną technologią, dająca różnorodność Full-HD. Jest to Ekskluzywny produkt RockChang

Full-HD można podzielić na 3-typy:

1 Full Body Printing (nadruk na całym ciele)
Jest to druk, który pokrywa całą koszulkę, specjalnością tego druku jest stworzony wzór, który połączy się ze sobą, jako kompletny element, co oznacza że oprócz zadrukowanej koszulki, nadruk będzie występował również na ramionach.

     

2 Full Panorama Printing (jeden nadruk przód i tył)
Podobny do wykonywania zdjęć panoramicznych. Sitodruk panoramiczny, to sitodruk podłużny.
Nadruk jest połączony ze sobą od przodu do tyłu tworząc jeden nadruk. Jest to specjalna technika druku, która nadaje nowy wymiar sitodrukowi .

3 Full Connected Printing (druk przód-tył jest połączony ze sobą przez ramię)
Druk jest podobny do druku panoramicznego, lecz w tym przypadku jest połączony ze sobą poprzez ramię.

Fluorescencyjne - świecące koszulki

W ofercie naszych koszulek, można znaleźć również koszulki fluorescencyjne, których wzory świecą w ciemnościach. Koszulki te idealnie nadają się na nocne wypady. Nadruk świeci dzięki użyciu specjalnego atramentu świecącego. Wystarczy, że wystawisz drukowaną koszulkę na kilka minut na działanie promieni słonecznych, a będzie świecić w ciemności.

Koszulka motocyklowa orzeł , motocykl wolność , świecąca w ciemnościach

Koszulki FHD, HD, 3D, 4D w ofercie motorock.pl

Poprzedni wpis
Czym cechują się nasze koszulki?
Następny wpis
Nietuzinkowe produkty marki SPIRAL ®
Menu