Czym cechują się nasze koszulki?

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem koszulek, ale macie obawy co do jakości i nie wiecie jaką firmę lepiej wybrać, to polecam przeczytać te małe opisy i wskazówki! Gdzie postaram się przedstawić krótko koszulki, których sprzedażą się zajmujemy. Otóż w swojej ofercie posiadamy koszulki kultowych marek takich jak: RockChang, RockEagle, czy chociażby Spiral.

Co do jakości koszulek…
RockChang i RockEagle to firmy, które skupiają się na produkcji wysokiej jakości koszulek. Charakteryzują się bardzo starannym krawiectwem, przyjmując najnowsze technologie produkcji. Koszulki wyprodukowane są ze 100% bawełny.

Nadruki na koszulkach wykonane są metodą sitodruku- oznacza to, że farba przechodząca przez sito wchłania się w materiał, dzięki czemu nadruk jest bardzo trwały i trudno go zniszczyć. Nadruki nie spierają się podczas prania (zalecana temperatura to 35 °) . Dzięki dodaniu farby fluorescencyjnej nadruki świecą w ciemnościach- co jest dodatkową zaletą zaraz obok wysokiej jakości koszulek. Wystarczy kilka promieni słonecznych padających na powierzchnię nadruku i koszulka będzie świecić na zielono w ciemnościach!

Przykład poniżej.

RockChang i RockEagle to firmy koszulek, których wzory nawiązują do tematyki rockowej oraz motocyklowej. Warto również wspomnieć o koszulkach dziecięcych, cieszących się bardzo dużą popularnością. Wykonane są techniką “TieDye”, dzięki której koszulka pozyskuje oryginalne wzory i barwy. Ta technika barwienia ubrań to trend, który nie przemija, jest wciąż efektowny i stale modny.

Krótko o tematyce

Na naszej stronie znajduje się wiele koszulek o różnorodnej tematyce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! Posiadamy koszulki dla fanów motocykli, czaszek, wikingów, czy miłośników rocka. Jeśli Jesteś wielbicielem zwierząt, kochasz psy lub inne zwierzęta- mamy też coś dla ciebie! Kultowe koszulki o motywach psów, wilków czy też dzikich zwierząt! Każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie! Oryginalne wzory o charakterystycznej, wyrazistej barwie zrobią wrażenie na niejednej osobie! Na szczególną uwagę zasługują również koszulki dla Pań, o różnych krojach, rozcięciach, wiązaniach, które naprawdę kuszą! Zbuntowany anioł, motyw motocykli i czaszek, to zdecydowanie coś dla Pań z pazurem, które kochają ostre klimaty! Tematyka jest różnorodna stworzona z myślą o potrzebach szerokiego grona odbiorców.

Koszulki RockEagle, RockChang, Chopper’s Division

Zobacz jakie koszulki tych producentów mamy obecnie w ofercie.

Poprzedni wpis
Co na motor? Koszulki dla kozackiego bikera
Następny wpis
Fluorescencyjne, 3D, 4D, HD?
Menu